Citaro hybrid.
Naše vozidla

Citaro hybrid.

Vůz udávající tón.

Zajistěte si rozhodující náskok – a dobrý pocit, že pro cestující, životní prostředí i pro svou firmu děláte to nejlepší. Novým modelem Citaro hybrid začíná Mercedes-Benz psát novou kapitolu v oblasti pohonů pro městské a dálkové autobusy. Citaro hybrid byl speciálně vyvinut pro potřeby linkové dopravy v aglomeracích a představuje moderní prostředek mobility se sníženou spotřebou a dokonalým spojením hospodárnosti a trvalé udržitelnosti. Kompaktní hybridní systém udělá z Vašeho městského autobusu hospodárné a ekologické univerzální vozidlo pro městská centra.

Citaro hybrid - Podstata bestseleru.

Citaro K hybrid - Specialista do úzkých ulic v centru měst.

Citaro G hybrid - Kapacita v linkové dopravě.

Citaro LE hybrid - Chytré spojení.

Citaro NGT hybrid - Náš ochránce životního prostředí ve vašem městě.

Citaro hybrid Ü - Flexibilní všeuměl pro městskou i dálkovou dopravu.

 

 

Citaro hybrid představuje milník značky Mercedes-Benz v segmentu hybridních vozidel: Hybridní technologie je k dispozici jako příplatková výbava pro neobyčejně široké spektrum městských autobusů se vznětovým motorem a motorem na zemní plyn. Místo jednotlivých samostatných hybridních autobusů tak z hybridních modulů orientovaných na budoucí trendy mohou profitovat četné modely Citaro s motorem konstrukční řady 936.

Díky prostorově úspornému konstrukčnímu uspořádání a nízké hmotnosti přídavných agregátů se rozměry výchozího vozidla řady Citaro mění pouze minimálně. Výška a přepravní kapacita se téměř nemění.

Hospodárnost

Hospodárnost

Ekologické a zároveň ekonomické řešení: Citaro hybrid Vám přináší dokonalé spojení hospodárnosti a trvalé udržitelnosti.

Více informací
Bezpečnost

Bezpečnost

Mercedes-Benz již řadu let sleduje vizi jízdy bez nehod. Komplexní bezpečnostní systém, který byl za tímto účelem vyvinut, pokrývá všechny fáze bezpečnosti vozidla.

Více informací
Komfort

Komfort

To nejlepší zůstává: Citaro hybrid poskytuje zcela stejný komfort jako osvědčené modely Citaro.

Více informací
Všechna fakta

Všechna fakta

Díky prostorově úspornému konstrukčnímu uspořádání a nízké hmotnosti přídavných agregátů se rozměry výchozího vozidla řady Citaro mění pouze minimálně.

Více informací