Intouro
Naše vozidlá

Intouro

Mesto. Krajina. Výkon.

Nezáleží na tom, či sa každodenne používa ako linkový autobus alebo pri výletoch a jednodenných cestách: Autobus Intouro je ideálnou voľnou pre mnohostranné využitie a predstavuje most medzi mestom a krajinou. Ako úsporný autobus a špecialista na diaľkové trasy je najlepšie vybavený na 24-hodinové pracovné dni. Okrem výbavy autobusu to zabezpečuje aj inovatívna technológia pohonu. 

Hospodárnosť

Hospodárnosť

Autobus Intouro je vďaka vysokej účinnosti hodný svojej ceny od samého začiatku. Aktuálne hnacie ústrojenstvo presviedča vysokou ekologickou únosnosťou a hospodárnosťou.

Získať viac informácií
Bezpečnosť

Bezpečnosť

Sotva sa nájde iný výrobca, ktorý by na seba prevzal zodpovednosť za bezpečnosť autobusov ako Mercedes-Benz. Bezpečnostná výbava autobusu Intouro je súčasťou sériovej výbavy.

Získať viac informácií
Komfort

Komfort

Venovať maximálnu pozornosť doprave a cestujúcim je súčasťou každodenného pracovného dňa vodiča autobusu. Dlho sedieť a pritom sa neustále koncentrovať však dokáže len vtedy, ak sedí správne..

Získať viac informácií
Všetky fakty

Všetky fakty

Či ide o techniku, komfort alebo bezpečnosť: Komplexná výbava autobusu Intouro je už súčasťou sériovej výbavy. Kombináciou individuálne prispôsobenej kombinácie motorizácie a dĺžky ponúka enormnú mnohostrannosť.

Získať viac informácií