Mezinárodní velké flotily
Poradenství & Kontakt

Mezinárodní velké flotily

Naše práce jako International Key Account Management představuje klíčovou roli v rámci péče o zákazníky, kteří pracují v různých mezinárodních lokalitách.

Našim zákazníkům poskytujeme rozsáhlé poradenství o našich výrobcích a službách a naši podporu přizpůsobujeme jejich organizační struktuře.

Mezi naše další hlavní úlohy patří podporování naší celosvětové distribuční organizace, zejména při vypracování rámcových smluv a zpracování tendrů mezinárodně působících provozovatelů.

Bernd Mack

Tel: +49 (0) 621 740 76 91
bernd.mack@daimler.com

Jazyky : Němčina, Angličtina, Francouzština, Nizozemština

Philippe Zinck

Tel: +49 (0) 621 740 76 84
Mobil: +33 6 650 58 280
philippe.zinck@daimler.com

Jazyky: Francouzština, Němčina, Angličtina

Hans-Joachim Lennert

Tel: +49 (0) 621 740 7681
Mobil: +49 (0) 160 867 1467
hans-joachim.lennert@daimler.com

Jazyky: Němčina, Francouzština, Angličtina

Mark Westendorp

Tel: +49 (0) 621 740 – 7305
Mobil: +49 (0) 176 3093 6857
mark.westendorp@daimler.com

Jazyky: Nizozemština, Němčina, Angličtina

Johanna Sattler

Tel: +49 (0) 621 740 - 7694
Fax:  +49 (0) 621 740 - 4120
johanna.sattler@daimler.com

Jazyky : Němčina, Angličtina, Španělština

Gabriele R. Sommer

Tel: +49 (0) 621 740 76 91
gabriele_r.sommer@daimler.com

Jazyky : Němčina, Angličtina