Internasjonale bilparker
Kontakt en rådgiver

Internasjonale bilparker

Som internasjonale storkundebehandlere har vi en nøkkelrolle når det gjelder oppfølging av kunder som er aktive over hele verden.

Vi veileder våre kunder angående våre produkter og tjenester, og tilpasser veiledningen til organisasjonsstrukturen deres.

I våre kjerneoppgaver inngår oppfølging av vår verdensomspennende salgsorganisasjon, spesielt ved utforming av rammekontrakter og behandling av utlysningene til internasjonale selskaper.

Bernd Mack

Tlf.: +49 (0) 621 7407691
bernd.mack@daimler.com

Språk: Tysk, Engelsk, Fransk, Nederlandsk

Philippe Zinck

Tlf.: +49 (0) 621 740 76 84
Mobil: +33 6 650 58 280
philippe.zinck@daimler.com

Språk: Fransk, Tysk, Engelsk

Hans-Joachim Lennert

Tlf.: +49 (0) 621 740 7681
Mobil: +49 (0) 160 867 1467
hans-joachim.lennert@daimler.com

Språk: Tysk, Fransk, Engelsk

Mark Westendorp

Tlf.: +49 (0) 621 740 – 7305
Mobil: +49 (0) 176 3093 6857
mark.westendorp@daimler.com

Språk: Nederlandsk, Tysk, Engelsk

Johanna Sattler

Tlf.: +49 (0) 621 740 - 7694
Faks:  +49 (0) 621 740 - 4120
johanna.sattler@daimler.com

Språk: Tysk, Engelsk, Spansk

Gabriele R. Sommer

Tlf.: +49 (0) 621 740 76 91
gabriele_r.sommer@daimler.com

Språk: Tysk, Engelsk