Medzinárodné veľké vozové parky
Poradenstvo a kontakt

Medzinárodné veľké vozové parky

Naša práca ako International Key account management predstavuje kľúčovú úlohu pri starostlivosti o zákazníkov, ktorí vykonávajú činnosť na rôznych medzinárodných pracoviskách.

Našim zákazníkom poskytujeme rozsiahle poradenstvo o našich výrobkoch a službách a našu podporu prispôsobujeme ich organizačnej štruktúre.

K našim ďalším kľúčovým úlohám patrí podpora našich predajných organizácií na celom svete, hlavne pri vypracovaní rámcových zmlúv a pri spracovaní verejných súťaží medzinárodne činných prevádzkovateľov.

Bernd Mack

Tel: +49 (0) 621 740 76 91
bernd.mack@daimler.com

Jazyky: Nemčina, Angličtina, Francúzština, Holandčina

Philippe Zinck

Tel: +49 (0) 621 740 76 84
Mobil: +33 6 650 58 280
philippe.zinck@daimler.com

Jazyky: Francúzština, Nemčina, Angličtina

Hans-Joachim Lennert

Tel: +49 (0) 621 740 7681
Mobil: +49 (0) 160 867 1467
hans-joachim.lennert@daimler.com

Jazyky: Nemčina, Francúzština, Angličtina

Mark Westendorp

Tel: +49 (0) 621 740 – 7305
Mobil: +49 (0) 176 3093 6857
mark.westendorp@daimler.com

Jazyky: Holandčina, Nemčina, Angličtina

Johanna Sattler

Tel: +49 (0) 621 740 - 7694
Fax:  +49 (0) 621 740 - 4120
johanna.sattler@daimler.com

Jazyky: Nemčina, Englisch, Španielčina

Gabriele R. Sommer

Tel: +49 (0) 621 740 76 91
gabriele_r.sommer@daimler.com

Jazyky: Nemčina, Angličtina