Çerezlerin kullanımı

Daimler, internet sayfasını en iyi şekilde tasarlamak ve sürekli olarak iyileştirmek için çerezler kullanır. İnternet sayfasını kullanmaya devam etmeniz çerezlerin kullanımını onayladığınız anlamına gelir.

Ayrıntılı bilgileri çerez hatırlatmalarından edinebilirsiniz.
Uluslararası büyük filolar
Danışmanlık ve iletişim

Uluslararası büyük filolar

International Key Account Management (uluslararası kilit müşteri yönetimi) olarak farklı uluslararası merkezlerde bulunan müşterilere danışmanlıkta büyük bir role sahibiz.

Müşterilerimize ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bir danışmanlık sunuyoruz ve bu desteği şirket yapınıza göre uyarlıyoruz.

Ana görevlerimiz arasında özellikle de uluslararası faaliyet gösteren şirketlerin çerçeve sözleşmelerini ele alırken ve ihaleleri düzenlerken dünya genelindeki satış organizasyonunu desteklemek yer alır.

Bernd Mack

Tel: +49 (0) 621 740 76 91
bernd.mack@daimler.com

Diller: Almanca, İngilizce, Fransızca, Felemenkçe

Philippe Zinck

Tel: +49 (0) 621 740 76 84
Mobil: +33 6 650 58 280
philippe.zinck@daimler.com

Diller: Fransızca, Almanca, İngilizce

Hans-Joachim Lennert

Tel: +49 (0) 621 740 7681
Mobil: +49 (0) 160 867 1467
hans-joachim.lennert@daimler.com

Diller: Almanca, Fransızca, İngilizce

Mark Westendorp

Tel: +49 (0) 621 740 – 7305
Mobil: +49 (0) 176 3093 6857
mark.westendorp@daimler.com

Diller: Felemenkçe, Almanca, İngilizce

Johanna Sattler

Tel: +49 (0) 621 740 - 7694
Faks:  +49 (0) 621 740 - 4120
johanna.sattler@daimler.com

Diller: Almanca, İngilizce, İspanyolca

Gabriele R. Sommer

Tel: +49 (0) 621 740 76 91
gabriele_r.sommer@daimler.com

Diller: Almanca, İngilizce