Kansainväliset, suuret ajokalustot
Yhteystiedot

Kansainväliset, suuret ajokalustot

International Key Account Management -toimijana meillä on keskeinen tehtävä sellaisten asiakkaiden neuvonnassa, joilla on useita kansainvälisiä toimipaikkoja.

Neuvomme asiakkaitamme kattavasti tuotteistamme ja palveluistamme sekä sovitamme tukemme asiakkaiden organisaatiorakenteeseen.

Muihin tärkeisiin tehtäviimme kuuluu maailmanlaajuisen myyntiorganisaatiomme tukeminen erityisesti puitesopimusten laatimisessa ja kansainvälisten toimijoiden tarjouspyyntöjen käsittelyssä.

Bernd Mack

Puh.: +49 (0) 621 7407691
bernd.mack@daimler.com

Kielet: Saksa, Englanti, Ranska, Hollanti

Philippe Zinck

Puh.: +49 (0) 621 740 76 84
Matkapuh.: +33 6 650 58 280
philippe.zinck@daimler.com

Kielet: Ranska, Saksa, Englanti

Hans-Joachim Lennert

Puh.: +49 (0) 621 740 7681
Matkapuh.: +49 (0) 160 867 1467
hans-joachim.lennert@daimler.com

Kielet: Saksa, Ranska, Englanti

Mark Westendorp

Puh.: +49 (0) 621 740 – 7305
Matkapuh.: +49 (0) 176 3093 6857
mark.westendorp@daimler.com

Kielet: Hollanti, Saksa, Englanti

Johanna Sattler

Puh.: +49 (0) 621 740 - 7694
Faksi:  +49 (0) 621 740 - 4120
johanna.sattler@daimler.com

Kielet: Saksa, Englanti, Espanja

Gabriele R. Sommer

Puh.: +49 (0) 621 740 76 91
gabriele_r.sommer@daimler.com

Kielet: Saksa, Englanti