Cookie-k használata

A weboldal optimális kialakítása és folyamatos fejlesztése érdekében a Daimler cookie-kat használ. A weboldal további használatával Ön hozzájárul a cookie-k használatához.

További információk a cookie-tudnivalókban találhatók.
Nemzetközi nagy flották
Tanácsadás & kapcsolat

Nemzetközi nagy flották

International Key Account Managementként kulcsszerepet látunk el a különböző nemzetközi helyszíneken tevékenykedő ügyfelek támogatásában.

Ügyfeleink számára átfogó tanácsadást nyújtunk termékeinkről és szolgáltatásainkról és támogatásunkat szervezeti félépítésükhöz igazítjuk.

A továbbiakban legfontosabb feladataink közé tartozik az egész világra kiterjedő értékesítési hálózatunk támogatása, különösen a keretszerződések kidolgozása és a nemzetközi tevékenységet folytató üzemeltetők kiírásainak feldolgozása.

Bernd Mack

Tel: +49 (0) 621 740 76 91
bernd.mack@daimler.com

Nyelvek: német, angol, francia, holland

Philippe Zinck

Tel: +49 (0) 621 740 76 84
Mobil: +33 6 650 58 280
philippe.zinck@daimler.com

Nyelvek: francia, német, angol

Hans-Joachim Lennert

Tel: +49 (0) 621 740 7681
Mobil: +49 (0) 160 867 1467
hans-joachim.lennert@daimler.com

Nyelvek: német, francia, angol

Mark Westendorp

Tel: +49 (0) 621 740 – 7305
Mobil: +49 (0) 176 3093 6857
mark.westendorp@daimler.com

Nyelvek: holland, német, angol

Johanna Sattler

Tel: +49 (0) 621 740 - 7694
Fax:  +49 (0) 621 740 - 4120
johanna.sattler@daimler.com

Nyelvek: német, angol, spanyol

Gabriele R. Sommer

Tel: +49 (0) 621 740 76 91
gabriele_r.sommer@daimler.com

Nyelvek: német, angol