Internationale grote wagenparken
Advies & Contact

Internationale grote wagenparken

Als International Key Account Management bekleden wij een sleutelpositie bij het adviseren van klanten die actief zijn op verschillende internationale locaties.

Wij adviseren onze klanten uitgebreid over onze producten en diensten en passen onze ondersteuning aan de structuur van hun organisatie aan.

Onze kerntaken omvatten verder ook de ondersteuning van onze wereldwijde verkooporganisatie, met name bij de uitwerking van raamovereenkomsten en de behandeling van aanbestedingen van internationaal actieve exploitanten.

Bernd Mack

Tel: +49 (0) 621 740 76 91
bernd.mack@daimler.com

Talen: Duits, Engels, Frans, Nederlands

Philippe Zinck

Tel: +49 (0) 621 740 76 84
Mobiel: +33 6 650 58 280
philippe.zinck@daimler.com

Talen: Frans, Duits, Engels

Hans-Joachim Lennert

Tel: +49 (0) 621 740 7681
Mobiel: +49 (0) 160 867 1467
hans-joachim.lennert@daimler.com

Talen: Frans, Duits, Engels

Mark Westendorp

Tel: +49 (0) 621 740 – 7305
Mobiel: +49 (0) 176 3093 6857
mark.westendorp@daimler.com

Talen: Nederlands, Duits, Engels

Johanna Sattler

Tel: +49 (0) 621 740 - 7694
Fax:  +49 (0) 621 740 - 4120
johanna.sattler@daimler.com

Talen: Duits, Engels, Spaans

Gabriele R. Sommer

Tel: +49 (0) 621 740 76 91
gabriele_r.sommer@daimler.com

Talen: Duits, Engels