Ekonomi.
Yeni Intouro

Ekonomi.

Yeni Intouro iyi bir amaçla,maliyet farkındalığı için oluşturuldu.Operasyon,bakım ve olası tamirler harcamalar ile bağlantılıdır. Oluşan maliyetinin üçte birinden fazlası aktif olaarak etkilenebilir. Dayanıklı yüksek teknoloji ürünü parçaları, mükemmeleştirilmiş araç platformu ve yeni sürücü puanlama yardım sistemi yeni Intouro'yu ekonomik verimliliğin önemli bir örneği haline getirir.

Fransa piyasasından alınan ortalama değerlerle örnek bir hesaplama. Intouro Euro VI örneğinde TCO maliyetleri. Varsayımlar: 10 yıl, yılda 85.000 km, Fransa pazarı. Tarih: Mart 2021.

Yeni Intouro ispatlanmış parçaları, gelişitirillmiş ayrodinamiği ve daha düşük ağırlığı ile herzamankinden daha verimli.

Yakıt tüketimi

Yakıt tüketimi

Denenmiş ve test edilmiş ekonomik parçaları temel alan sürüş. Tüm motorlar, dingiller ve vites kutuları yıldız taşır ve tüm sürüş parçaları birbiri ile uyumludur. 300 kilograma yakın ağırlık azaltımı ve geliştirilmiş aerodinamiği sayesinde %3'e varan yakıt tasarrufu başarılmıştır.

Toplam sahip olma maliyeti.

Toplam sahip olma maliyeti.

Yeni Intouro'nun mükemmel fiyat/performans oranı ve yüksek yakıt verimliliği pazarda gözle görülür bir avantaj sağlar. Toplam işletme maliyetini oluşturan en önemli rakamlar satın alma fiyatı, tüketim, bakım ve onarım maliyetleridir. Intouro, tüm kategorilerde öne çıkar ve maliyet bilincine sahip şehirlerarası otobüsün gereksinimlerini karşılar.

Sürücü Puanlama.

Sürücü Puanlama.

Yeni sürücü puanlama yardım sistemi sürücüye önemli yardım sağlar. Sürücünün sürüş tarzı sürekli olarak ekrana gelen pratik mesajlarla geliştirilir. Sistem, sürüşü dört kategoride puanlar: İvmelenme, fren, sürüş akıcılığı, yavaşlatma. Aynı zamanda sistem, yakıt seviyesi, Adblue seviyesi veya motor yağı seviyesi gibi araçla ilgili bilgier de verir.

OM 470 ve OM 936 motorları.

OM 470 ve OM 936 motorları.

Mercedes-Benz' in güçlü ve yüksek tork miktarına sahip OM 470 motorları çevre dostu olma konusunda da en yükek talepleri karşılar. Akıllı teknolojisi sayesinde daha hafif, daha güçlü ve çok daha eknomik. OM 936 serisi motorlar kompakt dizel ticari motorlar için yeni bir çağın müjdecisi. Modern, yüksek mukavemetli malzemelerin kullanımı ile hayal edilemeyen performanslara ulaşılabilr.