Intouro.
Naše vozidla

Intouro.

Město. Meziměsto. Výkon.

Ať již v každodenním linkovém nasazení nebo na výletech a jednodenních cestách: Intouro je ideální volbou pro rozmanité úkoly a tvoří tak most mezi městem a venkovem. Jako specialista na meziměstské linky orientovaný na náklady je dobře vybavený pro 24hodinové pracovní dny. To vedle jeho výbavy zajišťuje rovněž jeho inovativní technologie pohonu. 

Hospodárnost

Hospodárnost

Intouro se díky své vysoké efektivitě vyplácí od samého začátku. Aktuální hnací ústrojí se vyznačuje jak vysokou ekologičností, tak i hospodárností provozu.

Více informací
Bezpečnost je

Bezpečnost je

Těžko by se našel jiný výrobce, který tak jako Mercedes-Benz převzal odpovědnost za bezpečnost autobusů. Již v sériovém provedení má Intouro na palubě rozsáhlé bezpečnostní vybavení.

Více informací
Komfort

Komfort

Maximální pozornost věnovaná provozu a cestujícím, to je součástí každodenního života každého řidiče autobusu. Avšak jen ten, kdo dobře sedí, dokáže sedět dlouho a udržet si po dlouhou dobu i soustředění.

Více informací
Kompletní informace

Kompletní informace

Ať již technika, komfort nebo bezpečnost: Induro má již v sériovém provedení rozsáhlou bezpečnostní výbavu. Díky individuálním vhodným kombinacím motorizací a délky nabízí enormní všestrannost.

Více informací