Tasarım
Tourismo

Tasarım

Renklerle canlanan ortam. Çarpıcı engerek yeşili boyama Tourismo'nun dikkat çekmesini sağlar ve üstünlüğünü ortaya koyar. Ferahlık ve güç ile çarpıcı tasarımın altını çizer. Tourismo, Platinum gümüşü renkte de parlak bir görünüm sunar. Seyahat otobüslerinin klasik aracı her renkte kalıcı bir şekilde etkileyen değeri yansıtır. 

Tourismo'nun çarpıcı şekilleri zamansız bir zarifliğe sahiptir. Biçim ve fonksiyon başarılı bir şekilde birleştirilir ve azami ekonomikliğin temelini oluşturur. Otobüsün en ince ayrıntısına kadar iyileştirilen aerodinamizmi son derece düşük bir yakıt tüketimi sağlar. Birlikte kullanılan sürücü camları ve AquaBlade® cam silecekleri dinamik biçimsel dil sayesinde sadece görsel olarak ön plana çıkmaz aynı zamanda tüketimi ve sürüş seslerini de azaltır. Ve Tourismo daha fazlasını da yapabilir: İsteğe bağlı olarak temin edilebilen otomatik karoser alçaltması sayesinde otoyol hızında yakıt tasarrufu elde edilir. Yamuk kenarlı arka cam ise yıldızla markaya özgü bir şekilde tamamlanır. 

İç mekan tasarımı çekici renkleri ve şekilleriyle gelecek yönünde net bir sinyal veriyor. Standart olarak birbirine uyarlanmış sıcak gri tonları ile büyüler. 

Piano siyahı, dekorasyon elemanlarını piyano boyası görünümü ile parlatırken Mocha oak rengi iç mekana çok yönlü yapısı ile doğallık ve sıcaklık katar. Metal mesh rengi ise dekorasyon yüzeylerinin modern ve sportif görünmesini sağlar. Tourismo temel modelinde bile yüksek kaliteli donanımları ile büyüler ve farklı iç mekan renkleri, taban döşemeleri, koltuk sırt dayanakları, yan panel kaplamaları, bagaj gözeleri, servis setleri ve örtüler ile isteğe bağlı olarak geliştirilebilir ve iyileştirilebilir.