Güvenlik
Tourismo

Güvenlik

Tourismo, tavizsiz güvenliği temsil eder. Tourismo seyahat otobüsleri nesillerdir sınıfının en güvenilir araçları arasında yer alır. Kapsamlı ve standart teknolojisi uzun yıllardır standartları belirler. Tourismo, son derece modern güvenlik ve yardımcı sistemleri sayesinde daha fazla  emniyet sunar.

Tourismo son derece geliştirilmiş standart güvenlik teknolojisi ile standartlar belirler. Sürücünün desteklenmesi ve kazaların önlenmesi için araçta çok sayıda elektronik yardımcı bulunur. Aktif Acil Fren Sistemi (ABA 4)Şerit Takip Asistanı (SPA) ve Antiblokaj Fren Sistemi (ABS), Elektronik Stabilite Programı (ESP) ve yağmur-ışık sensörüne sahip kapsamlı güvenlik teknolojisi iyi bir sürüş hissiyatı sunar. Buna bir de Patinaj Önleyici Sistem (ASR) ve Sürekli Frenleme Sınırlayıcısı (DBL) eklenir. Elektronik Fren Sistemi (EBS) ve Fren Destek Sistemi (BAS) acil frenleme durumlarında ilave destek sunar. Sadece Mercedes-Benz otobüslerinde standart olarak Dönüş Asistanı, Dikkat Asistanı, Dönüş Farı ve Dur-Kalk özelliği bulunmaktadır. 

Güvenli sürüş

Güvenli sürüş

Tourismo'nun en yeni emniyet ve yardım sistemleri tavizsiz bir emniyet ve iyi bir sürüş hissiyatı sağlar.

Daha fazla bilgi edinin
Tehlike anında

Tehlike anında

Sürücünün desteklenmesi ve kazaların önlenmesi için Tourismo'ya standart olarak kapsamlı güvenlik teknolojileri entegre edilmiştir.

Daha fazla bilgi edinin
Kaza durumunda güvenlik

Kaza durumunda güvenlik

Karoserin dayanıklılığı da Tourismo'nun yüksek pasif emniyeti için önemli bir etkendir. Direnci sayesinde kaza sonuçları hafifletilebilir.

Daha fazla bilgi edinin