Intouro
Nasze pojazdy

Intouro

Dla polskiego krajobrazu.

Codzienna komunikacja liniowa lub wycieczki i jednodniowe podróże: Intouro to idealne rozwiązanie dla różnorodnych zastosowań, tworzące pewnego rodzaju most między miastami i wioskami. Jako oszczędny specjalista na linie międzymiastowe jest wspaniale przygotowany do 24-godzinnego dnia pracy. To zasługa z jednej strony jego wyposażenia, a z drugiej innowacyjnej technologii napędu. 

Ekonomiczność

Ekonomiczność

Dzięki wysokiej wydajności Intouro opłaca się już od samego początku. Oferowana obecnie jednostka napędowa zachwyca zarówno ogromną przyjaznością dla środowiska, jak i ekonomicznością.

Więcej informacji
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jak żaden inny producent, Mercedes-Benz przyjął na siebie odpowiedzialność za bezpieczeństwo autobusów. Już w wyposażeniu standardowym Intouro znajdziemy wiele elementów z zakresu bezpieczeństwa.

Więcej informacji
Komfort

Komfort

Zwracanie największej uwagi na ruch drogowy i pasażerów to codzienność w życiu każdego kierowcy autobusu. Ale tylko ten, kto dobrze siedzi, może siedzieć długo i równie długo być skoncentrowanym.

Więcej informacji
Wszystkie fakty

Wszystkie fakty

Technika, komfort czy bezpieczeństwo: w każdej z tych dziedzin Intouro oferuje bogate wyposażenie już standardowo. A dzięki indywidualnie dobranej kombinacji wersji silnikowej i długości pojazdu zapewnia niesamowitą uniwersalność.

Więcej informacji