Leasing / financování
Poradenství a koupě

Leasing / financování

Finanční služby pro vaši autobusy.

Existují autobusy. A existují autobusy Mercedes-Benz. V dnešní tvrdé konkurenci máte s hvězdou ve znaku výhodu. Zajišťuje vám podstatný náskok – a dobrý pocit z toho, že jste udělali to nejlepší pro budoucnost svého podnikání.  V tomto smyslu je značka Mercedes-Benz na celém světě symbolem nejvyššího úrovně inovací, spolehlivosti a účinnosti. Vlastnosti, kterými se nevyznačují jen naše autobusy, ale také Mercedes-Benz Bank. Jako odborníci na vysoce výkonné finanční služby pro vozidla jsme vaším spolehlivým, kompetentním partnerem pro financování, leasing a pojištění autobusů Mercedes-Benz.  Známe požadavky v oboru lépe než kdokoliv jiný a nabízíme širokou nabídku atraktivních finančních služeb, které vám pomohou bezpečně a efektivně získat autobus podle vašich představ. Své služby nastavujeme individuálně podle požadavků a finančních rámcových podmínek vašeho podnikání. Nabízíme vše od klasického financování až po leasingové produkty s integrovanými servisními službami. Navíc máme pojištění Mercedes-Benz pro autobusy, díky kterému budou vaše vozidla vždy a všude bezchybně pojištěny. 

Ať už se rozhodnete pro kterékoliv služby, mají všechny jedno společné: jistotu a spolehlivost Mercedes-Benz Bank.

Leasing

Leasing

S leasingem zůstaňte maximálně mobilní. Chcete řídit nový autobus a zachovat si přitom finanční mobilitu - naše leasingové nabídky vám to umožní.

Více informací
Financování

Financování

Hledáte finanční modely s atraktivními podmínkami a flexibilními dobami splácení? My vám můžeme pomoci.

Více informací
Vaše kontaktní osoba

Vaše kontaktní osoba

Vyhledejte si příslušného leasingového a finančního poradce skupiny Mercedes-Benz Bank a nechte si vypracovat individuální poradenství.

Více informací