Քուքիների օգտագործում

Կայքէջի կառուցվածքն օպտիմալ կերպով կազմելու և այն շարունակաբար լավացնելու համար «Daimler»-ն օգտագործում է քուքիներ: Շարունակելով օգտվել կայքէջից՝ դուք համաձայնում եք քուքիների օգտագործմանը:

Մանրամասն տեղեկատվությունն ստացեք քուքիների օգտագործման մասին ցուցումներից:
Միջազգային մեծ ավտոպարկեր
Խորհրդատվություն և կապ

Միջազգային մեծ ավտոպարկեր

Որպես միջազգային առանցքային հաճախորդների մենեջմենտ մենք առանցքային գործառույթ ենք հանդիսանում հաճախորդների սպասարկման մեջ, որոնք գործում են միջազգային տարբեր տեղակայման վայրերում։

Մենք համակողմանի խորհրդատվություն ենք տրամադրում մեր հաճախորդներին մեր ապրանքների և ծառայությունների վերաբերյալ և համապատասխանեցնում ենք մեր օժանդակությունը իրենց կազմակերպության կառուցվածքին։

Մեր առանցքային խնդիրների թվին են պատկանում նաև մեր համաշխարհային իրացնող կազմակերպություններին աջակցելը, հատկապես շրջանակային պայմանագրերի և միջազգային մասշտաբով աշխատող մեր ապրանքները շահագործող կազմակերպությունների համար մրցույթների մշակումը։

Bernd Mack

Հեռ․: +49 (0) 621 740 76 91
bernd.mack@daimler.com

Լեզուներ:  Գերմաներեն, Անգլերեն,  Ֆրանսերեն, Հոլանդերեն

Philippe Zinck

Հեռ․: +49 (0) 621 740 76 84
Բջջային: +33 6 650 58 280
philippe.zinck@daimler.com

Լեզուներ: Ֆրանսերեն, Գերմաներեն, Անգլերեն

Hans-Joachim Lennert

Հեռ․: +49 (0) 621 740 7681
Բջջային: +49 (0) 160 867 1467
hans-joachim.lennert@daimler.com

Լեզուներ: Գերմաներեն, Ֆրանսերեն, Անգլերեն

Mark Westendorp

Հեռ․: +49 (0) 621 740 – 7305
Բջջային: +49 (0) 176 3093 6857
mark.westendorp@daimler.com

Լեզուներ: Հոլանդերեն, Գերմաներեն, Անգլերեն

Johanna Sattler

Հեռ․: +49 (0) 621 740 - 7694
Ֆաքս:  +49 (0) 621 740 - 4120
johanna.sattler@daimler.com

Լեզուներ: Գերմաներեն, Անգլերեն, Իսպաներեն

Gabriele R. Sommer

Հեռ․: +49 (0) 621 740 76 91
gabriele_r.sommer@daimler.com

Լեզուներ: Գերմաներեն, Անգլերեն