Toplam kazanç
Tourismo

Toplam kazanç

Mercedes-Benz otobüsleri on yıllardır güvenilirlikleri ve ekonomiklikleri ile ön plana çıkar. Tourismo, gelecek ve sürdürülebilirlikte bir adım daha ileri gider. Yüksek kalite beklentisine sahip son derece modern ve geliştirilmiş seri teknolojisine güvenir. Son derece geliştirilmiş tasarruflu sürüş ve ayrıca mükemmel bir aerodinamizm sayesinde yakıt tüketimi oldukça düşüktür. Aynı zamanda ideal bir toplam sahip olma maliyeti için verimlilik artar. Bu şu anlama geliyor: azami sürüş konforunda azami ekonomiklik.

Tourismo, şirketinize yatırım, tüketim, onarım ve ikinci el değeri olarak ekonomik avantajlar sağlar. Tourismo'daki her şey masraflı bekleme sürelerini azaltacak şekilde tasarlanmıştır. 

Tourismo, yolculuk sırasında özel tasarruf etme özelliği sayesinde her kilometrede  cebinizi korur. Bu sadece bilançonuzu değil aynı zamanda çevreyi de korur.

Almanya piyasasından alınan ortalama değerlerle örnek bir hesaplama. Tourismo örneğinde TCO maliyet blokları, Euro VI. Önerilen: 8 yıl, 85.000 km; Almanya pazarı. Tarih: Mart 2017.

Motor ve önemli güç aktarım organları kolay bir bakım için erişilebilirdir. Mercedes-Benz Yetkili Servisleri komple ve ihtiyaca uygun hizmetler ve aracın hızlı bir şekilde tekrardan kullanıma hazır hale getirilmesi için mükemmel bir yedek parça tedariki sunar. Onarım ve bakım sadece cebinizi yakmaz, zamanınızı da almaz. Filonuz sürekli hareket halindedir ve böyle kalması için düzenli olarak profesyonel bir bakım gereklidir. 

Tourismo, filonuzdan çıktığında bile son derece ekonomiktir. Çünkü bir otobüsün kalan değeri de asıl yatırım kadar önemlidir. Böylelikle araç ömrünün sonunda da sermaye kullanımınızın planlamasında daha fazla güvenlik sunmak için daha fazla olanak sunulur.