Χρήση cookie

Η Daimler χρησιμοποιεί cookie για την καλύτερη διαμόρφωση και τη συνεχή βελτίωση της ιστοσελίδας. Χρησιμοποιώντας την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookie.

Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στις οδηγίες για τα cookie.
Διεθνείς εταιρικοί πελάτες
Συμβουλές & Επικοινωνία

Διεθνείς εταιρικοί πελάτες

Στη Διεύθυνση International Key Account Management είμαστε υπεύθυνοι για την εξυπηρέτηση πελατών, οι οποίοι δραστηριοποιούνται διεθνώς.

Παρέχουμε συμβουλές στους πελάτες μας συνολικά σχετικά με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας, και προσαρμόζουμε την υποστήριξή μας στη δομή της εταιρείας σας.

Ένα από τα σημαντικότερα καθήκοντά μας είναι η υποστήριξη εταιρειών με διεθνή δραστηριότητα, ιδίως όσον αφορά στην προετοιμασία συμβάσεων-πλαίσια και τη διαχείριση διαγωνισμών διεθνών οργανισμών.

Bernd Mack

Τηλ.: +49 (0) 621 7407691
bernd.mack@daimler.com

Γλώσσες: Γερμανικά, Αγγλικά, Γαλλικά, Ολλανδικά

Philippe Zinck

Τηλ.: +49 (0) 621 740 76 84
Κινητό: +33 6 650 58 280
philippe.zinck@daimler.com

Γλώσσες: Γαλλικά, Γερμανικά, Αγγλικά

Hans-Joachim Lennert

Τηλ.: +49 (0) 621 740 7681
Κινητό: +49 (0) 160 867 1467
hans-joachim.lennert@daimler.com

Γλώσσες: Γερμανικά, Γαλλικά, Αγγλικά

Mark Westendorp

Τηλ.: +49 (0) 621 740 – 7305
Κινητό: +49 (0) 176 3093 6857
mark.westendorp@daimler.com

Γλώσσες: Ολλανδικά, Γερμανικά, Αγγλικά

Johanna Sattler

Τηλ.: +49 (0) 621 740 - 7694
Φαξ:  +49 (0) 621 740 - 4120
johanna.sattler@daimler.com

Γλώσσες: Γερμανικά, Αγγλικά, Ισπανικά

Gabriele R. Sommer

Τηλ.: +49 (0) 621 740 76 91
gabriele_r.sommer@daimler.com

Γλώσσες: Γερμανικά, Αγγλικά