Наші автомобілі

eCitaro

Готовий до міста майбутнього.

eCitaro не лише розширює асортимент найпопулярніших у світі Citaro за допомогою повністю електричного міського автобуса, готового до серійного виробництва. eCitaro також піднімає електромобільність на абсолютно новий рівень. Його інтелектуальна взаємодія між інноваційними акумуляторними батареями та технологією заряджання, мережею ІТ та комунікаційних систем, а також не в останню чергу, вражаючим футуристичним дизайном роблять його новим стандартом для електричних міських автобусів, готових сьогодні до міста майбутнього.

Від придбання й експлуатації до сервісного обслуговування – електромобільність ставить перед галуззю низку абсолютно нових питань. Комплексна система електромобільності Mercedes-Benz дає на них відповіді.

Виробничий план

Виробничий план

Перехід за планом: Вам допоможуть фахівці служби eMobility-Consulting компанії Mercedes-Benz. Під час переходу на електроприводи транспортне підприємство стикається не лише зі збільшенням енергоспоживання й проблемою запасу ходу. Головні проблеми: управління автопарком, прокладання маршруту й цикли руху, топографія й атмосферні умови, відстань між зупинками або графік руху. Фахівці Mercedes-Benz на цьому знаються. За допомогою моделювального програмного забезпечення вони розраховують, які маршрути підходять для транспортних засобів з електроприводом, і за бажанням розробляють пропозиції для циклів руху електробусів.

Більше про eConsulting

Сервісне та післяпродажне обслуговування

Сервісне та післяпродажне обслуговування

Гарна підтримка: концепція сервісного обслуговування електромобілів OMNIplus. Електромобільність потребує спеціального сервісного обслуговування. Концепція сервісного обслуговування електромобілів починається з підтримки станції техобслуговування клієнта, містить індивідуальні договори сервісного обслуговування eBasic та ePremium і завершується управлінням автобусним депо. Співробітники OMNIplus здійснюють обслуговування автомобілів на станції техобслуговування клієнта. Навчальний центр OMNIplus у Дортмунді надає інформацію, наприклад, про оснащення станції техобслуговування для електробусів і пропонує комплексну концепцію навчання для електромобільності.

Більше про cервіс OMNIplus

Акумуляторна технологія

Акумуляторна технологія

Кроки назустріч майбутньому: акумулятори eCitaro. Літій-іонні акумулятори в eCitaro підібрані так, щоб зробити їх придатними для високошвидкісної зарядки та забезпечити великий запас ходу. Наступні, ще більш ефективні покоління акумуляторів вже оголошено на 2020 рік. Сюди входять дуже довговічні твердотільні батареї для ще більшого запасу ходу. Особливо підходять для маршрутів із стратегією використання зарядних депо.

Більше про aкумуляторна та зарядна технологія

IT-система й комунікація

IT-система й комунікація

Завжди на зв'язку: інтеграція в телематичні системи дозволяє використати весь потенціал транспортного засобу. eCitaro завжди на зв'язку, він зв'язується із зарядною інфраструктурою по протоколу ISO-15118. Mercedes-Benz пропонує рішення для інтеграції даних конкретного автомобіля в системи управління. На порталі OMNIplus ON підприємства можуть переглянути експлуатаційні параметри свого автопарку. Спільно з розробником програмного забезпечення ITS, компанією IVU Traffic Technologie, Mercedes-Benz пропонує інтегровані системні рішення для максимальної наочності планування – від циклів руху до управління автопарком.

Більше про cервіс OMNIplus

Енергоживлення

Енергоживлення

Під струмом: так енергія подається на автобус. Електроживлення автобусів – це серце електромобільності в умовах міста. Фахівці служби eMobility-Consulting компанії Mercedes-Benz допоможуть Вам здійснити планування інфраструктури, розрахують необхідне електроживлення, покажуть шляхи операторів мережі та постачальників електроенергії й порекомендують відповідну технологію заряджання – разом з організацією автопарку з місцями для паркування та підведення електроживлення до автобусу.

Більше про eлектромобільність у серійному виконанні

Зарядна інфраструктура

Зарядна інфраструктура

Найвища продуктивність: індивідуальна зарядна інфраструктура. У серійному виконанні Mercedes-Benz передбачає заряджання через штекер в автопарку. За бажанням також можна передбачити систему заряджання за сприятливої можливості, на вибір – через пантограф, тобто струмознімач на даху, або за допомогою комбінації зарядних шин та стаціонарного струмознімача. Фахівці Mercedes-Benz випробували різноманітні варіанти зарядної інфраструктури, тому вони залюбки проконсультують вас. Крім того: eCitaro за бажанням постачається в комплексному пакеті, що включає зарядну інфраструктуру.

Більше про технологію зарядки

Автомобіль

Автомобіль

Mercedes-Benz eCitaro з повним електроприводом у центрі системи електромобільності. Бажання просте: геть двигун внутрішнього згоряння! Вперед, електроприводе! Plug and Play. Втім, усе не так просто, адже електромобільність означає переосмислення руху в умовах міста з використанням автобусів. Тому електромобільність Mercedes-Benz – це більше, ніж просто eCitaro з повним електроприводом, це комплексна система.

Більше про Загальна рентабельність

Електромобільність у містах живиться гарною зарядною інфраструктурою 

Консультації й сервісне обслуговування входять до концепції eCitaro

Разом зі зростанням населення міст збільшується й мобільність. Для міських громад це становить проблему – але в той же час і шанс. Під час переходу до екологічно чистого громадського транспорту ми надаємо своїм клієнтам повну підтримку з питань, пов'язаних із загальною системою електромобільності. Враховуючи відповідні виробничі пріоритети й проблеми, ми розробляємо відповідну концепцію eCitaro на партнерській основі. 

Служба eMobility Consulting компанії Daimler Buses надає супровід транспортним компаніям під час закупівлі транспортних засобів та інтеграції в наявні транспортні системи. Вибір зарядної інфраструктури разом з відповідною акумуляторною технологією, а також організація загальної системи електромобільності завчасно розробляються в консультаційних проектах. Для забезпечення безперервної експлуатації важливе значення також мають сервісне обслуговування й консультування сервісних підприємств. 

У випадку з eCitaro на старт виходить не прототип, а повністю готовий електробус. Йому довелося пройти набагато більше випробувань, ніж будь-який інший автобус із «зіркою», для досягнення такої високої експлуатаційної готовності, як і традиційні міські автобуси. Із цією метою компанія Mercedes-Benz випробовує eCitaro в умовах полярного кола й літньої спеки Іспанії. 

Електромобільність у серійному виконанні

Електромобільність у серійному виконанні

Електромобільність становить серйозну проблему для транспортних компаній: Стабільне й багатоаспектне узгодження маршрутних мереж, розкладів, рейсів та графіків чергувань вимагає нових рішень.

Дізнатися більше
Технологія

Технологія

Переконливий по всіх параметрах – системі приводу, акумуляторній технології та в питаннях безпеки: парк автобусів eCitaro оптимально підходить для щоденної експлуатації на транспортних підприємствах.

Дізнатися більше
Безпека

Безпека

Світова прем'єра для двох сучасних допоміжних систем: система допомоги на повороті Sideguard Assist та активна система допомоги при гальмуванні Preventive Brake Assist роблять пасажирські перевезення безпечними.

Дізнатися більше
Комфорт і дизайн

Комфорт і дизайн

Комфорт і дизайн – важливі компоненти загальної концепції. eCitaro гармонійно поєднує в собі перевірений класичний зовнішній вигляд міського автобуса з елементами футуристичного дизайну.

Дізнатися більше
eCitaro G

eCitaro G

Ми представляємо eCitaro G, зчленований автобус з повним електроприводом, для напружених маршрутів.

Дізнатися більше
Усі факти

Усі факти

eCitaro переконує своїм дизайном, технологіями та практичністю. У його концепції враховано як перевірені характеристики стандартного Citaro, так і революційні новинки.

Дізнатися більше