Meie sõidukid

eCitaro

Homse linna jaoks ettevalmistunud.

eCitaro ei laienda oma täiselektrilise ja seeriatootmiseks valmisoleva linnaliinibussi mudeliga mitte ainult maailma enimmüüdud Citaro portfelli, vaid tõstab ka e-mobiilsuse täiesti uuele tasemele. Selle intelligentne koosmõju innovaatilise aku ja laadimistehnoloogiate, IT- ja sidesüsteemivõrkude ning eriti silmatorkava futuristliku kujunduse vahel muudab eCitaro uueks elektriliste linnaliinibusside standardiks, mis on tulevikulinna sobimiseks valmis juba täna.

Ostmisest ja kasutamisest kuni hoolduseni – e-mobiilsus tekitab arvukalt täiesti uusi küsimusi. Mercedes-Benzi eMobility kogusüsteem pakub vastuseid.

Tööplaan

Tööplaan

Üleminek vastavalt plaanile: Mercedes-Benz eMobility Consulting aitab. Liiklusettevõtte puhul on elektromobiilsusele üleminekul tähtis rohkem kui energiakulu ja jääkläbisõit. Märksõnadeks on ettevõtte territooriumi haldamine, liini marsruut ja ringid, topograafia ja ilmastik, peatuste vahemaad või sõiduplaan. Mercedes-Benzi spetsialistid tunnevad end sellel alal koduselt. Nad tuvastavad simulatsioonitarkvara abil, millised liinid sobivad e-mobiilsusele, ning töötavad soovi korral välja ettepanekud e-busside ringidele.

Rohkem teavet eConsulting

Teenused ja müügijärgsed teenused

Teenused ja müügijärgsed teenused

Heades kätes: OMNIplusi eMobility teeninduskontsept. E-mobiilsus vajab spetsiifilist teenindust. Meie eMobility teeninduskontsept algab kliendi teenindamises töökojast, kaasab täpselt kohandatud hoolduslepingud eBasic ja ePremium ning jõuab lõpuks bussidepoo haldamiseni. Siin võtavad OMNIplusi töötajad üle sõidukite hooldamise kliendi töökojas. OMNIplusi koolituskeskus Dortmundis annab eeskujulikku teavet e-busside töökoja varustuse kohta ja pakub täielikku e-mobiilsuse koolituskontsepti.

Rohkem teavet zu OMNIplus Service

Akutehnika

Akutehnika

Sammud tuleviku suunas: eCitaro liitiumioonakusid valitakse nii, et neid saaks kiirelt laadida ja, et need tagaksid pika sõiduulatuse. Järgmised, veelgi efektiivsemad uue põlvkonna akud on juba 2020. aastaks välja kuulutatud. Nende hulka kuuluvad väga pikaealised tahkisakud, millel on pikem sõiduulatus. Need sobivad eriti hästi rotatsiooniks depoos laadimise strateegiaga.

Rohkem teavet aku- ja laadimistehnika

IT-süsteem ja kommunikatsioon

IT-süsteem ja kommunikatsioon

Alati ühenduses: telemaatikasüsteemidesse integreerimine kasutab ära kogu potentsiaali. eCitaro on kommunikatiivne, see ühendub ISO 15118 protokolli teel laadimise infrastruktuuriga. Mercedes-Benz pakub lahendusi sõidukispetsiifiliste andmete integreerimiseks juhtimissüsteemidesse. OMNIplus ON portaali kaudu saavad ettevõtted heita pilgu oma autopargi tööandmetele. Integreeritud süsteemide lahendusi, mis tagavad maksimaalse läbipaistvuse ringide planeerimisest kuni ettevõtte territooriumi haldamiseni, pakub Mercedes-Benz koos ITS tarkvara pakkujaga IVU Traffic Technologie.

Rohkem teavet zu OMNIplus Service

Energiavarustus

Energiavarustus

Voolu all: nii jõuab energia bussi. Busside vooluvarustus on e-mobiilsuse südameks linnas. Mercedes-Benz eMobility Consulting toetab infrastruktuuri planeerimisel, arvutab välja vajaliku vooluvarustuse, tunneb teed võrguoperaatorite ja voolutarnijateni ning soovitab sobivat laadimistehnikat – kuni ettevõtte territooriumi organiseerimiseni seisukohtade ja voolu bussideni toimetamisega.

Rohkem teavet e-mobiilsus seerias

Laadimisinfrastruktuur

Laadimisinfrastruktuur

Tipptasemel töövõime: täpselt kohandatud laadimisinfrastruktuur. Standardvarustuses paneb Mercedes-Benz panuse pistiku abil laadimisele ettevõtte territooriumil. Soovi korral on saadaval ka Opportunity Charging, valikuna pantograafiga, samuti vooluvõtturiga katusel või laadimisrööbaste ja paiksete vooluvõtturite kombinatsiooniga. Mercedes-Benzi spetsialistid on testinud erinevaid laadimisinfrastruktuure, nad nõustavad teid ja teevad soovitusi. Ja eCitaro tarnitakse soovi korral ka laadimisinfrastruktuuri sisaldava täieliku paketina.

Rohkem laadimistehnoloogiast

Sõiduk

Sõiduk

Täiselektrilise ajamiga Mercedes-Benz eCitaro asub eMobility süsteemi keskmes. Soov on lihtne: sisepõlemismootor välja, elektriajam sisse, käigultvahetusega. Kuid nii lihtsalt see ei toimi, kuna elektromobiilsus tähendab, et bussidega linnamobiilsus tuleb uuesti läbi mõelda. Seetõttu on Mercedes-Benzi e-mobiilsus enamat, kui ainult täiselektrilise ajamiga eCitaro. See on kogusüsteem.

Rohkem teavet koguökonoomsus

Linna elektromobiilsus baseerub heal laadimisinfrastruktuuril.

Nõustamine ja teenindus kuuluvad eCitaro kontseptsiooni.

Linnade kasvades suureneb elanike arvuga ka mobiilsus. Kogukondade jaoks on see nii võimalus kui väljakutse samaaegselt. Üleminekul heitmevabale ühistranspordile toetame oma kliente täiel määral e-mobiilsuse kogusüsteemiga seotud teemadel. Valdkonna huvisid ja väljakutseid arvesse võttes töötame partnerlusele põhinedes välja sobiva eCitaro kontseptsiooni. 

Damiler Buses eMobility Consulting nõustab liiklusettevõtteid sõidukite hankimisel ja integreerimisel eksisteerivasse liiklussüsteemi. Laadimisinfrastruktuuri valik kombineeritult koos sobiva akutehnoloogiaga nagu ka e-mobiilsuse kogusüsteemi kohandamine töötatakse nõustamisprojektides läbi. Toimiva töö kaitsmisel on keskse tähendusega teemad nagu teeninduse ja töökoja nõustamine. 

eCitaro ei ole prototüüp, vaid täiesti küps e-buss. See peab edukalt läbima märgatavalt enam teste kui teised tähe pälvinud bussid, et saavutada samasugune kõrge kättesaadavus nagu tavapäraselt bussidel. Selleks testis Mercedes-Benz eCitarot nii polaaraladel kui ka Hispaania suvekuumuses. 

E-mobiilsus seerias

E-mobiilsus seerias

E-mobiilsus seab liiklusettevõtetele suure väljakutse: Teie väljakujunenud sensitiivne teekondade võrgustik, ringlused ja töögraafikud nõuavad uusi lahendusi.

Rohkem teavet
Tehnoloogia

Tehnoloogia

Alustades ajamisüsteemist ja akutehnikast ning lõpetades ohutusalaste detailidega vaimustav: eCitaro sobib sõidukipargi sõidukina liikluse igapäeva nagu valatult.

Rohkem teavet
Ohutus

Ohutus

Kahe kaasaegse abisüsteemi maailma esmaesitlus: pööramise abisüsteem Sideguard Assist ja aktiivne pidurdusabisüsteem Preventive Brake Assist muudavad inimesteveo kindlaks.

Rohkem teavet
Mugavus ja disain

Mugavus ja disain

Mugavus ja disain on kogukontseptsiooni olulised osad. eCitaro ühendab harmoonilisel teel hinnatud klassikalise linnaliinibussi välimuse futuristliku disainikeelega.

Rohkem teavet
eCitaro G

eCitaro G

eCitaro G näol esitleme täiselektrilise ajamiga liigendbussi suure koormusega liinidele.

Rohkem teavet
Kõik faktid

Kõik faktid

eCitaro vaimustab disaini, tehnika ja praktilisusega. Konventsionaalse Citaro poolt hinnatud, leiab see kontseptsioonis nii arvesse võtmist kui suurejoonelisi uuendusi.

Rohkem teavet